Katies

Biżuteria tworzona przez kobietę dla kobiet

Jako mała dziewczynka miałam wielkie marzenie o świecie mody, o stworzeniu swojej marki, projektowaniu wyjątkowej biżuterii, o przepięknych sesjach zdjęciowych…

Ale to bardzo trudny świat i mało komu udaje się w nim przetrwać. Wybrałam więc bardziej zdroworozsądkowo, poszłam na studia i zostałam lekarką. Jednak marzenie o tworzeniu produktów dla kobiet, dzięki którym poczują się wyjątkowe i pewne siebie, pozostało z tyłu głowy powoli kiełkując.

Będąc młodą lekarką miałam pewną pracę i wytyczoną drogę zawodową, którą mogłabym kroczyć, jednak brakowało mi w niej miejsca na kreatywność, modę i na poszukiwanie piękna w małych przedmiotach. Wiedziałam, że każda kobieta jest wyjątkowa, ale widziałam, że wielu kobietom brakuje wiary w siebie. Pamiętam jak mi kiedyś brakowało wiary w siebie, jak wstydziłam się zakładać rzeczy które mi się podobały, bo bałam się co powiedzą ludzie, jak uciekałam od zdjęć, bo nie akceptowałam swojego wyglądu.

Byłam tam, a teraz?

Prowadzę firmę, zatrudniam ludzi, wymyślam nowe projekty biżuterii dzięki którym kobiety czują się piękniejsze, choć tak naprawdę biżuteria odbija tylko ich wewnętrzny blask. Piszę dla Was newslettery i pozuję do zdjęć – czego kiedyś tak bardzo się wstydziłam. Dzięki klientkom i dla klientek mój zespół tworzy coraz piękniejsze wzory. Dzięki Waszej pomocy stajemy się lepsi, a ja głęboko ufam, że dzięki nam Wy czujecie się coraz piękniej we własnej skórze.

Kobiety są jak nieoszlifowane diamenty, które wierząc w siebie stają się brylantami.

Rodzinna firma

Nasze produkty powstają dzięki współpracy pokoleń. Katie’s jest rodzinną firmą bazującą na współpracy córki i taty. Wiedza jubilerska Grzegorza i świeże spojrzenie na modę Kasi umożliwia nam tworzenie produktów najwyższej jakości, a jednocześnie kobiecych, delikatnych i zgodnych z najnowszymi trendami modowymi.

Polski produkt

Pracownia Katie’s mieści się na lubelszczyźnie, w Chełmie. Na naszym instagramie możesz podejrzeć jak powstaje biżuteria. Produkcja biżuterii jest wyjątkowo skomplikowanym i wieloetapowym procesem za których prawidłowy przebieg dba nasz jubiler wraz z zespołem produkcyjnym.

Najwyższa jakość

Dzięki kontrolowaniu każdego procesu i dokładaniu najwyższej staranności do produkcji oferowana biżuteria jest najwyższej jakości. Pracując w gronie rodziny nie ma miejsca na niedbalstwo – doskonale znamy swoje obowiązki i tworząc nasze produkty tworzymy je jak dla siebie.

Wiemy, że jakość to też staranność w wysyłce i estetycznym opakowaniu. Włos nam się na głowie jeży gdy piszecie, że od innych firm dostaliście kiedyś biżuterię w foliowej torebeczce. Każde zamówienie pakujemy w estetyczne papierowe pudełeczka z logiem Katie’s oraz dodatkowe tekturowe pudełeczko zabezpieczające. Korzystamy też z biodegradowalnego wypełnienia pochodzącego z makulatury. W naszych opakowaniach plastik zredukowaliśmy do minimum.

Masz wpływ na rozwój Katie’s

Nie jesteśmy sieciówką i produkcyjnym gigantem. Jesteśmy małą rodzinną firmą i ogromne znaczenie ma dla nas opinia klientów. Nasze produkty tworzymy zgodnie z Waszymi sugestiami. Tworzymy krótkie serie produkcyjne. Jesteśmy w stanie szybko modyfikować i ulepszać naszą biżuterię.

Marka odpowiedzialna społecznie

Nie pozostajemy obojętni wobec tego co dzieje się na Świecie. Dbamy o nasze otoczenie redukując do minimum ilość plastiku w paczkach. Biżuteria, którą tworzymy jest produkowana w niewielkich seriach dzięki czemu nigdy nie jest „odpadem”. Prototypy i nieudane projekty biżuterii nie są u nas nigdy wyrzucane. Utylizujemy je przetapiając srebro i złoto w nową biżuterię.

Jako firma zlokalizowana na lubelszczyźnie tuż przy granicy z Ukrainą, gdy rozpoczęła się wojna zaangażowaliśmy się w pomoc uchodźcom przekazując na zbiórki nasze przychody.

Aktywnie uczestniczymy w zbiórkach WOŚP i lokalnych inicjatywach.