O mnie

Kasia - -

Mama, Medycyna

Cześć, mam na imię Kasia. Jestem studentką szóstego roku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. W dzieciństwie wcale nie chciałam być lekarzem. Marzyłam o byciu strażakiem i jeżdżeniu na sygnałach czerwonym wozem z drabiną.

Zdecydowałam się wybrać kierunek lekarski w wieku 15 lat w ostatniej klasie gimnazjum i od tamtej pory konsekwentnie dążyłam do celu. Mam 23 lata. Prywatnie jestem mamą dwóch uroczych, choć czasami niegrzecznych chłopców i żoną mojego kochanego programisty, autora technicznej części tego bloga.

Pierwszy raz zostałam mamą trzy tygodnie po 21 urodzinach, podczas wakacji po drugim roku studiów. Mimo tego zdecydowałam się nie przerywać edukacji i wsparta przez pomoc rodziny kontynuowałam naukę. Choć na początku myślałam, że będzie to trudne do pogodzenia, okazało się wcale nie być takie straszne. Bez większych problemów ukończyłam trzeci rok studiów mając ślicznego rocznego synka Antosia. Czwarty rok studiów był dla mnie nieco trudniejszy. Na początku, nikt oprócz mnie i męża nie wiedział, że jestem w ciąży. Na uczelni męczyły mnie mdłości i często bywałam zmęczona. Tym razem również się nie poddałam i tydzień przed zakończeniem czwartego roku studiów urodziłam pięknego i zdrowego Henia. Gdy miał niecały miesiąc zdałam egzaminy i formalnie byłam już na piątym roku. Trzy miesiące studenckich wakacji potraktowałam jak urlop macierzyński i 1 października rozpoczęłam kolejny rok akademicki, mając dwójkę wspaniałych synów.

Mimo wielu obowiązków wciąż mam czas na to co lubię. Sporo czytam, piję dobrą kawę i maluje paznokcie. Nieustannie myślę o wakacjach i szumie morza, które kocham prawie tak mocno jak medycynę.

Jeśli spodobał Ci się mój wpis i chcesz dostawać powiadomienia o kolejnych, kliknij

żeby obserwować mnie na Facebooku.

Kasia

Kasia

Młoda mama dwóch chłopców i studentka szóstego roku medycyny. Ciągle w biegu i z kubkiem kawy w ręce, szukająca życiowej równowagi pomiędzy tym co ważne i ważniejsze.

Poprzedni wpisPo co ten blog?
Następny wpisOddałaś już swoje serce?
 • Ola

  Żadne słowa nie są w stanie opisać, jak bardzo Cię podziwiam. Pozdrawiam i życzę dużo siły😙

 • Klaudia

  Dlaczego zdecydowałaś się tak wcześnie na macierzyństwo?

  • Myślę że nigdy nie będę miała więcej sił niż teraz, a podejrzewam ze gdy zacznę pracować to i czasu dla dzieci nie będe miała tyle co mam studiujac 😘 niedługo napisze o tym dluzszy wpis 😊

 • Dominika Rokicka

  Super Lublin 😃to jesteśmy sąsiadami. Też studiowalam na medycznym. Ukończyłam licencjat ze zdrowia publicznego później studiowalam w Warszawie. A teraz jestem znów w Lublinie z 7 miesięcznym synkiem.

 • Joanna Ponikiewska

  Łał jestem w strasznym podziwie że tak to wszystko godzisz (!)
  Przepraszam,to osobiste pytanie i nie musisz odpowiadac ale ile lat ma twoj mąż ?