Cześć, mam na imię Kasia. Od roku pracuję jako lekarz w jednym z lubelskich szpitali. W dzieciństwie wcale nie chciałam być lekarzem. Marzyłam o byciu strażakiem i jeżdżeniu na sygnałach czerwonym wozem z drabiną.

Zdecydowałam się wybrać kierunek lekarski w wieku 15 lat w ostatniej klasie gimnazjum i od tamtej pory konsekwentnie dążyłam do celu. Mam 25 lat. Prywatnie jestem mamą dwóch uroczych, choć czasami niegrzecznych chłopców i żoną mojego kochanego programisty, autora technicznej części tego bloga.

Pierwszy raz zostałam mamą trzy tygodnie po 21 urodzinach, podczas wakacji po drugim roku studiów. Mimo tego zdecydowałam się nie przerywać edukacji i wsparta przez pomoc rodziny kontynuowałam naukę. Choć na początku myślałam, że będzie to trudne do pogodzenia, okazało się wcale nie być takie straszne. Bez większych problemów ukończyłam trzeci rok studiów mając ślicznego rocznego synka Antosia. Czwarty rok studiów był dla mnie nieco trudniejszy. Na początku, nikt oprócz mnie i męża nie wiedział, że jestem w ciąży. Na uczelni męczyły mnie mdłości i często bywałam zmęczona. Tym razem również się nie poddałam i tydzień przed zakończeniem czwartego roku studiów urodziłam pięknego i zdrowego Henia. Gdy miał niecały miesiąc zdałam egzaminy i formalnie byłam już na piątym roku. Trzy miesiące studenckich wakacji potraktowałam jak urlop macierzyński i 1 października rozpoczęłam kolejny rok akademicki, mając dwójkę wspaniałych synów.

Mimo wielu obowiązków wciąż mam czas na to co lubię. Sporo czytam, piję dobrą kawę i prowadzę profil na Instagramie. Nieustannie myślę o wakacjach i szumie morza, które kocham prawie tak mocno jak medycynę.

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *