Po co ten blog?

Kasia - -

Motywacja

Zawsze chciałam mieć bloga, ale nigdy nie było na to czasu. Najpierw musiałam uczyć się do matury. Potem studiowałam na kierunku lekarskim. Później studiowałam i miałam synka. Teraz studiuję i mam dwoje dzieci. Zrozumiałam, że lepszego czasu nie będzie. Moja ilość obowiązków nie zmaleje i jeśli nie odważę się teraz, to nie zdecyduję się już nigdy.

Chciałam pokazać, że naprawdę „chcieć znaczy móc”. Zarazić optymizmem, motywacją, siłą i chęcią do działania. Te rzeczy, gdy się dzielisz nimi z innymi, jeszcze bardziej rosną. Wierzę, że możemy osiągnąć wszystko na co mamy ochotę. Wystarczy się nie poddawać.

Jestem najbardziej upartą osobą świata. Zawsze myślałam, że to moja wada. Dopiero niedawno zorientowałam się, że ma to też swoje plusy. Nie odpuszczam w dążeniu do celu i wiem, że każdy może się tego nauczyć. Właśnie dlatego zapraszam Cię na mojego bloga. Razem będziemy przenosić góry. Każdego dnia.

Jeśli spodobał Ci się mój wpis i chcesz dostawać powiadomienia o kolejnych, kliknij

żeby obserwować mnie na Facebooku.

Kasia

Kasia

Młoda mama dwóch chłopców i studentka szóstego roku medycyny. Ciągle w biegu i z kubkiem kawy w ręce, szukająca życiowej równowagi pomiędzy tym co ważne i ważniejsze.

Następny wpisO mnie
 • Ada

  Brawo

 • NIE ANIELICA

  Obawiam się, że zderzysz się jeszcze z takimi sprawami (tylko na studiach i w pracy), które nieco zmniejszą Twoją wiarę w. “Chcieć to móc”, aczkolwiek – marzenia trzrba realizować, zdobądź to czego chcesz, albo umieraj próbując. 😉 zapraszam do mnie na nieanielica.blogspot.com

 • Też zawsze myślałam, że bycie bardzo upartą jest moją wadą. Ale może właśnie powinnam spojrzeć na to tak, jak Ty i częściej stawać oko w oko z tym co zawsze chciałam robić, ale znajdowałam sobie wymówki. Takim wyzwaniem jest dla mnie także blog. 😉 Pozdrawiam ciepło!

 • Pingback: Pytania i odpowiedzi – Mama i stetoskop()

 • Rose

  Ogromna porcja motywacji :):)